Харківські приладобудівники розробили надлегкий приціл для гранатометів

ГП "Ізюмський приладобудівний завод" (ІПЗ, Харківська обл.) розробив приціл реактивного гранатомета ПРГ. Про це повідомили в прес-службі заводу.

Завод отримало замовлення від Державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Промінь", яке у свою чергу, розробляє новий переносний гранатомет. Приціл ізюмських приладобудівників зможе виявляти цілі на відстані до 1 тис. 200 м.

Як повідомили в ІПЗ, приціл можна буде застосовувати для стрілянини по різній техніці і по солдатах, що знаходяться на відкритому просторі і в укриттях. Прилад в комплексі з гранатометом забезпечує вимір дальності до мети, швидкості її переміщення, розрахунок попереджуючої точки стрілянини. При цьому службова інформація виводиться в оптичного візиря за допомогою оптичної системи (телеметрія не застосовується). Заступник директора заводу Валерій Коваленко раніше повідомив, що прилад вийшов дуже компактний, його вага – лише 100 гр.

ГП "ГОСЬККБ "Промінь", як генеральному розробникові, надано ексклюзивне право на проведення робіт в Україні і за кордоном по продовженню технічного ресурсу, а також ремонту, модернізації, технічному обслуговуванню комплексів "Трубеж", "Інгул", "Гурт" і АКИПС, які експлуатуються в багатьох країнах світу і призначені для контролю авіаційних ракет і торпед. За роки діяльності фахівцями підприємства розроблено і введено в експлуатацію понад 40 типів наукоємких виробів, зокрема автоматизованих систем контролю і діагностики, а також систем і агрегатів керованої високоточної зброї.

Впродовж останнього десятиліття в ГП "ГОСЬККБ "Промінь" ведуться розробки систем управління для авіаційних і протитанкових систем. 95% продукції військового призначення, яку виготовляє Ізюмський приладобудівний завод, вирушає на експорт. Вона поставляється до Франції, Німеччини, Бельгії, Великобританії, країн Південної Африки і Арабських Еміратів. Зміцненню позицій заводу на міжнародних ринках сприятиме здобуття міжнародного сертифікату, підтверджуючого, що система управління якістю заводу відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2008 у сфері виробництва оптичних приладів і оптичного скла. Сертифікат 30 жовтня видала компанія "Бюро Верітас".

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating