У п'ятницю Мустафа Джемілєв зустрінеться з представником НАТО

В п'ятницю 14 березня відбудеться зустріч лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва із заступником генерального секретаря НАТО Олександра Вершбоу.

Варто відзначити, протягом місяця керівництвом НАТО було організовано не одне засідання щодо ситуації на Україні. Так, 2 березня пройшли засідання Ради НАТО та комісії Україна-НАТО на рівні послів. 4 березня знову відбулося засідання Ради НАТО, а 5 березня, відбулася зустріч Ради Росія-НАТО на рівні послів. Крім того, 6 березня генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен прийняв у штаб-квартирі альянсу призначеного Верховною Радою прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. За результатами Расмуссен заявив, що НАТО інтенсифікує співпрацю з Україною, зокрема, з політичним і військовим керівництвом країни.

Напередодні Джемілєв в телефонному режимі спілкувався з президентом РФ Володимиром Путіним. Виходячи зі слів Путіна, Україна отримала суверенітет антизаконно, «проголошення незалежної України не зовсім відповідало радянськими нормами». Путін не заперечував присутність російських військ у Криму, зазначивши, що віддав розпорядження військовим охороняти населення від можливих провокацій, міжнаціональних та інших ексцесів.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating