У найближчі години Печерський суд обере запобіжний захід Кернесу

Сьогодні, 13 березня, харківського міського голову Геннадія Кернеса викликали на допит в Головне слідче управління Генеральної прокуратури України. За інформацією прес-секретаря Кернеса Тетяни Грузинської, допит тривав близько чотирьох годин. Після цього мер Харкова безперешкодно залишив будівлю управління

На даний момент відомо, що Печерський районний суд Києва протягом трьох годин повинен прийняти запобіжний захід щодо Кернеса.

Харківський мер проходить підозрюваним за трьома статтями : «Тортури» , «Погроза вбивством» , «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини». За словами Кернеса, справа сфабрикована.

"Це діловодство сфабриковано міністром Арсеном Аваковим. Те, що сталося з Добкіним, відбувається і зі мною. Проти нього і мене працює система правоохоронних органів", - заявив Кернес.

Як повідомлялося раніше, колишній харківський губернатор за рішенням суду утримується під домашнім арештом у своїй київській квартирі. Добкіну пред'явлено звинувачення в посяганні на територіальну цілісність України.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен