Добкін вважає віче-референдум в Харкові грою в солдатики

Екс -губернатор Харківської області Михайло Добкін, який перебуває під домашнім арештом у Києві, критично висловився з приводу віче - референдуму , який призначений в Харкові на 16 березня. Михайло Добкін назвав цю акцію «мильними бульбашками в тазу, бажанням покрасуватися або грою в солдатики».

Як підкреслив Михайло Добкін, він виступає за федералізацію, а організатори віче - референдуму ставлять питання про відділення Харківщини від України. З цим Добкін категорично не згоден.

Колишній губернатор Харківської області вказує на те, що місцевий референдум не передбачений українським законодавством , тоді як є законні способи змінити ситуацію в країні, зокрема - шляхом внесення змін до Конституції України.

При цьому Михайло Добкін не уточнив, які на його погляд шанси внести відповідні зміни до конституції в політичній ситуації.

На даний момент колишній харківський губернатор за рішенням суду утримується під домашнім арештом у своїй київській квартирі. Добкіну пред'явлено звинувачення в посяганні на територіальну цілісність України.

Незважаючи на це, Добкін збирається зареєструватися як кандидат у президенти України і почати агітаційну кампанію за допомогою Інтернету, а також телеефіру.

У п'ятницю, 14 березня, Михайло Добкін має намір подати документи на оскарження рішення про його домашній арешт, прийнятого Печерським районним судом Києва.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating