Центризбирком Крыма: - Украина уже распалась!

Голова виборчої комісії Криму з проведення республіканського референдуму Михайло Малишев, заявив на прес- конференції 13 березня, що всі спроби оголосити волевиявлення кримчан нелегітимним приречені на провал. Звинувачення в розколі України, за словами Михайла Малишева , безпідставні , оскільки країна вже розпалася і влада Києва ситуацію не контролюють.

Голова виборчкому також озвучив подробиці організації кримського референдуму. Вже підготовлено 1204 виборчих ділянки , на яких з 8 години ранку до 20 години вечора буде проходити голосування. Розташування ділянок залишиться тим же що і на виборах в 2010 і 2012 роках. Однак при цьому ніяких відкріпних талонів не передбачається, так що навіть нафтовиків з бурових платформ «Чорноморнафтогазу» будуть спеціально вивозити вертольотами на виборчі дільниці.

Особливу увагу Михайло Малишев приділив розвінчанню міфу про недопуск міжнародних спостерігачів. Він заявив що всі спостерігачі та представники ЗМІ зможуть бути присутніми на всіх етапах проведення голосування та підрахунку результатів . Для цього на сайті ЦВК Криму було викладено спеціальне положення про реєстрацію та роботі спостерігачів і ЗМІ.

Михайло Малишев також зазначив , що в Севастополі будуть використовуватися бюлетені того ж зразка, що і в усьому Криму.

На проведення референдуму кримський парламент виділив 16 млн. 240 тис. гривень. Основна частина цих коштів витрачена на друк захищених бюлетенів та матеріально- технічне забезпечення виборчих комісій.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен