У Дніпропетровську покажуть оновлене " Лебедине озеро"

У Дніпропетровську покажуть оновлене " Лебедине озеро"

Театр і балету відправляє на "заслужений відпочинок" другу редакцію найтитулованішого з балетних шедеврів.

Вперше "Лебедине озеро" в Дніпропетровську був показаний в 1974 році, а в 1987 відбулося його капітальне оновлення. Турботу про відродження балету, що користується любов'ю глядачів, взяв на себе видатний сценограф Анатолій Васильович Ареф'єв. Завдяки йому спектакль знайшов не тільки новий художній вигляд, він заповнив відсутню йому перш глибину і драматургічну цілісність.

Понад півстоліття постановка була прикрасою репертуарної афіші Дніпропетровського класичного балету. В оновленій версії "Лебединого озера" танцювали Ганна Дорош, Олена Беленко, Олена Дубровіна, Ольга Дороніна, Олег Грачов, Володимир Страхов, Максим Чепик, Євген Сердешний, Михайло Бабкін, Вадим Кургаєв.

Вистава Л. Воскресенської, яка неодноразово представляла театр за кордоном, з роками постарішала, її декорації і костюми втрачали сценічну привабливість. Тому театр прийняв рішення про постановку нової прем'єрної версії " Лебединого озера". Прем'ера призначена на 14 березня (п'ятниця), 19:00.

- Ми ставимося до нинішнього " Лебединого озера" дуже відповідально, роботу над ним починали з чистого аркуша. Не в останню чергу тому, що за смисловим змістом, драматургії та формі сьогоднішній спектакль ближче до першоджерела. Разом з тим для нас важлива його "перекличка" з днем сучасним. Будуть в нашому спектаклі та інші несподіванки. Наприклад, чорні лебеді у свиті Оділлії. Також передбачаються сценічні трюки, хоча основне нововведення прем'єри - підвищена увага постановників вистави до видовищною стороні, - розповідає головний художник Дніпропетровської опери Дар'я Біла.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен