Харківський «Червоний Жовтень» буде модернізувати заводи в Сибіру

ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Червоний Жовтень» підписало контракт на поставку обладнання для керамзитового заводу в Томську. Про це повідомили в прес-службі «Червоного Жовтня». У рамках угоди, сума якої не розголошується, український завод поставить замовнику змішувач PL 250 c фільтруючими решітками.

Як повідомив голова наглядової ради Володимир Білан, ця машина – новітня розробка заводу «Червоний Жовтень». «У даного обладнання великий потенційний ринок збуту, в тому числі в Росії. У зв'язку з тим, що керамзит в Росії використовується в будівництві повсюдно, виробники керамзиту останні кілька років непогано себе почувають. Але, на відміну від цегельних заводів, які активно модернізувалися, всі вони мають застаріле обладнання. І тут ми можемо запропонувати весь необхідний асортимент для оновлення, причому зберігає спадкоємність з попередніми поколіннями техніки», – зазначив Білан.

Він повідомив, що його компанія вже проводить предметні переговори з низкою потенційних замовників. «Успішна поставка техніки зміцнить ринкові позиції підприємства в Сибіру», – повідомив Білан.

Як повідомлялося раніше, завод «Червоний Жовтень» розробив лінійку новітнього обладнання, об'єднаного в єдину серію PL. З машинами нового покоління, виконаними на рівні кращих європейських зразків, завод почав конкурувати з провідними іноземними виробниками.

ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Червоний Жовтень» (торгова марка Plinfa) – єдине в країнах Східної Європи та СНД спеціалізоване підприємство, що здійснює всі види профільних робіт при будівництві та модернізації цегельних заводів: дослідження сировинної бази, проектування технологічного циклу, розробка і виробництво устаткування, його шеф-монтаж та сервісне обслуговування. Основні споживачі продукції – заводи з виробництва цегли і керамічних блоків потужністю від 15 до 120 млн. цегли на рік. Географія поставок підприємства – всі країни СНД, Східна Європа, Азія, Північна Африка. Підприємство засноване у 1870 році.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating