Європейський банк не хоче давати грошей на дніпропетровське метро

ЄІБ заморозив співпрацю з Дніпропетровськом до стабілізації політичної ситуації.

Як повідомив міський голова Іван Куліченко, 152 млн євро, які вже були виділені ЄБРР, будуть освоєні в рамках проекту будівництва метро в Дніпропетровську. Така ж сума, виділена недавно ЄІБ, була заморожена. У середині лютого Європейський інвестиційний банк призупинив початок нових інвестиційних проектів до політичної стабілізації в країні.

За словами міського голови, цього року дніпропетровські метробудівці все одно не змогли б освоїти всю суму кредиту, виділену на будівництво метро. При цьому самі робітники впевнені, що добудувати метро навіть до 2016 року у них не вийти через фінансові проблеми. Вони вже 4 місяць не отримують зарплату, але не припиняють працювати, тому що, якщо вони перестануть відкачувати воду, центр міста піде під землю за п'ять днів.

Нагадаємо, раніше Кабмін визнав доцільним кредит від ЄІБ у розмірі 152 млн євро під держгарантії, а Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив про готовність відкрити кредитну лінію Україні на таку ж суму для завершення будівництва метро в Дніпропетровську.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating