Парубій може бути причетний до снайперського обстрілу учасників Майдану, - екс-голова СБУ

Секретар РНБО Андрій Парубій може бути причетний до розстрілу в Києві " евромайдановцев " і " беркутівців" снайперами. Про це повідомив екс -глава СБУ Олександр Якименко в ефірі телеканалу " Росія 24".

Якименко аргументував свої слова тим , що снайпери стріляли з даху філармонії , за будівля якої відповідав тоді ще комендант Майдану Андрій Парубій.

" У цьому будинку керував Парубій. З цієї будівлі працювали снайпери і працювали люди з автоматичної зброї 20 числа (лютого - Ред.) , - Розповів Якименко. - Коли перша хвиля відстрілів закінчилася, багато зафіксували вихід з цієї будівлі двадцяти чоловік - спеціально одягнених, були саквояжі для перенесення снайперських гвинтівок, були автомати АКМ з оптичними прицілами".

Частина снайперів, за словами екс -голови СБУ, потім зайняла позиції в готелі " Україна". Щоб " зачистити " будівлю від снайперів, Якименко звернувся до Парубія - групі " Альфа " потрібно було для цього потрапити всередину Майдану (готель примикає до Майдану Незалежності - Ред.). Парубій відмовив.

"Щоб зайти всередину Майдану , мені потрібно було узгодження і Парубія. Або мені б вдарили сили самооборони в спину. Парубій не дав такої згоди. На Майдан жоден елемент озброєння не міг бути завезений без дозволу Парубія. Жоден пістолет, жодна гвинтівка, в тому числі з оптичними прицілом", - сказав Якименко.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating