Харківська міськрада має намір заборонити народне віче-референдум 16 березня

Міська рада Харкова має намір звернутися до Харківського окружного адміністративного суду з метою заборонити проведення 16 березня на площі Свободи народного віче-референдуму.

У повідомленні на сайті міськради говориться, що це буде зроблено «з метою запобігання масовим безладам або злочинам, для захисту прав і свобод громадян, недопущення маніпуляцій громадською думкою, направлених на порушення територіальної цілісності країни, враховуючи напружену суспільно-політичну ситуацію в Україні».

Радник мера Харкова Юрій Сидоренко заявив у Фейсбуці, що «міські власті Харкова до референдуму, який організовує якийсь-то Макаров (йдеться про голову координаційної ради російських організацій Сходу України Геннадієві Макарове – НА "Харків"), жодного відношення не мають».

Як вже повідомляла наша агенція, Харківська облрада розповсюдила заяву про те, що не має наміру проводить референдум в Харкові.

Віче-референдум по питаннях федералізації планується провести в Харкові 16 березня на пл.Свободи (почало – в 12.00). Про це 11 березня повідомив журналістів член виконкому харківського віче-референдуму Єгор Логвінов.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating