2013 року в Харкові підвищилася захворюваність на грип та ГРВІ.

Втім, про епідемію грипу говорити рано – очікується, що критичне підвищення захворюваності можливо в січні наступного року.

Лікарі міста наполягають на профілактиці грипу, що включає в себе, в першу чергу, заходи для підвищення імунітету, а також вакцинацію. За повідомленням Міністерства охорони здоров'я України, показники захворюваності на грип та ГРВІ по Україні перевищили епідемічні пороги в жодному регіоні України та в цілому були нижче епідемічних порогів - від 23,0 % р. в Одесі і до 80,6 % р. в Харкові.

По Україні серед дитячого населення зареєстровано 28 655 випадки захворювань на грип та ГРВІ (64,7% від числа всіх хворих), що на 6,6% менше, ніж за минулий тиждень. Питома вага захворілих дітей за віковими категоріями складає: до року - 8,3 %, 1-4 роки - 38,2 %, 5-9 років - 28,1 %, 10-14 років - 16,6 %, 15-17 років - 9,0 %. За звітний період летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано, як і за попередній тиждень. В цілому, епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Україні відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating