У Дніпропетровську представили нового начальника СБУ області

Роман Семенов заступив на посаду начальника управління Служби безпеки України (СБУ) по Дніпропетровській області. Наказ про його призначення був підписаний головою СБУ Валентином Наливайченко 10 березня.

Роман Семенов працює в органах державної безпеки України з 1991 року. До жовтня 2010 року він служив у Запорізькій області, де пройшов шлях від оперуповноваженого до першого заступника начальника управління, а потім перейшов у службу зовнішньої розвідки України.

Раніше в ЗМІ , які називають Семенова родичем Валентина Наливайченка, публікувалися деякі факти, що компрометують нового начальника Дніпропетровського управління СБУ. Зокрема, його ім'я пов'язують з організацією низки злочинних бізнесів в Запоріжжі (силова " опіка " ресторану "Зірка", запорізької звалища твердих побутових відходів та ін.)

Діяльність члена партії " УДАР " Валентина Наливайченка в якості голови СБУ ознаменувалася в першу чергу полюванням на " російських диверсантів " у східних регіонах України. Валентин Наливайченко був призначений головою СБУ Верховною Радою 24 лютого замість зміщеного з цієї посади Олександра Якименко.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating