Жителі Дніпропетровська прохають Кучму поговорити з Путіним

Жителі Дніпропетровська написали відкритий лист, в якому просять екс-президента Леоніда Кучму включитися у врегулювання кризи в Україні.

Як відзначає громадський діяч Олександр Лигин, на даний час склалася така ситуація, що Україну в переговорах з Росією нікому представляти. "Але ми все ж хочемо, щоб ці країни сіли за стіл переговорів, тому пропонуємо Леоніду Кучмі "включитися" в цю ситуацію. Також ми сподіваємося, що він залучить до переговорів Біла Клінтона", - повідомив громадський діяч.

У відкритому листі жителі Дніпропетровська називають Л.Кучму мудрим і далекоглядним політиком, єдиним з числа діючих політичних лідерів, який може організувати і взяти активну участь в переговорах з керівництвом РФ про майбутнє україно- російських стосунків і долі АР Крим.

"Для президента Російської Федерації нова влада України нелегітимна. При цьому дуже важливо розпочати переговорний процес і зупинити ескалацію конфлікту", - говориться у відкритому листі.

Автори листа просять Кучму продемонструвати свою силу і мудрість і почати переговори з В.Путіним.

"Ви - політик і людина, що підписала "Великий договір про дружбу і співпрацю між Україною і Російською Федерацією". Це дає Вам безумовне моральне право представляти інтереси України в цій непростій історичній ситуації", - пишуть жителі Дніпропетровська.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating