Проблем з продовольством і енергією в Криму немає, - Теміргалієв

Соціально-економічна ситуація в автономії залишається стабільною. Крим забезпечується водою , газом і електроенергією з материка , а Міністерство надзвичайних ситуацій АРК робить запаси продовольства на випадок НП і провокацій Києва після 16 березня. Зараз готується перехід республіки в рублеву зону - російські банки реєструють свої відділення на півострові.

Як повідомив 12 березня перший віце-прем'єр-міністр Криму Рустам Теміргалієв на прес -конференції в Сімферополі , Крим готується до входження в рублеву зону. За його словами, в республіці працюють представники найбільших російських банків , щоб відкрити свої підрозділи і забезпечити функціонування російської валюти в повному обсязі.

"Що стосується гривні, то у нас є проблеми з ввезенням готівки в Крим з боку Києва, але ми вирішуємо цю проблему. Потреба Криму в готівкових щодня складає близько 130 мільйонів гривень, до кінця березня готівки в підрозділах Національного банку України достатньо», - зазначив Рустам Теміргалієв.

За його словами , для кримських пенсіонерів готують нові особові рахунки у відділеннях російських банків для своєчасної виплати пенсій - і, швидше за все, з квітня їх видаватимуть у рублях.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating