Кримські татари готові піти на загальнокримський референдум

Ветерани національного руху кримських татар позитивно розцінюють проведення загальнокримського референдуму і готові взяти участь у голосуваннi. Про це сьогодні на Форумі міжнаціональної злагоди Криму заявив голова комітету Громадської ради з міжнаціональних відносин і справ депортованих громадян Руслан Бальбек.

"Я знаю настрої серед ветеранів кримськотатарського національного руху, які були біля витоків становлення національного руху. Саме їх позиція відображає не тільки бажання отримати гарантоване збереження ідентичності у себе на історичній батьківщині, але й участь в управлінських рішеннях", - зазначив він.

Бальбек також повідомив, що в прийнятому напередодні Верховною Радою Криму постанові "Про гарантії відновлення прав кримськотатарського народу та його інтеграції в кримське суспільство" прописані пункти, які викладені раніше в програмних цілях національного руху кримських татар.

"Думаю, що кримські татари дадуть оцінку цьому документу і обов'язково візьмуть участь у референдумі", - сказав Бальбек.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating