Добкін буде балотуватися в президенти, незважаючи на домашній арешт

Добкін буде балотуватися в президенти, незважаючи на домашній арешт

Колишній губернатор Харківської області Михайло Добкін має намір балотуватися в президенти України, незважаючи на домашній арешт. "Погляди і життєві принципи не міняю. Плани теж. Буду заарештованим балотуватися в Президенти", - написав М.Добкин в своєму мікроблозі в Twitter.

Нагадаємо, Михайло Добкин був поміщений під домашній арешт вчора, 11 березня. Таке рішення прийняв київський суд. Адвокати М.Добкина мають намір оскаржити судове рішення.

Михайло Добкін подав у відставку з поста губернатора Харківської області 26 лютого, щоб балотуватися в президенти на виборах, призначених Верховною Радою на 25 травня. Нові українські власті підозрюють Добкіна в посяганні на територіальну цілісність України. Генпрокуратура почала розслідування після виступу Добкіна 12 лютого в Харкові під час проведення круглого столу «Соціально-економічні і політичні процеси в кризисній для поста Україні». У наглядовому відомстві відзначають, що Михайло Добкін говорив про створення «Новоросійського союзу».

Голова Харківської облради Сергій Чернов вважає, що звинувачення в сепаратизмі в адресу Добкіна надумані, і екс-губернатор закликав лише до децентралізації влади, не ставлячи під сумнів кордону області і країни. Пізніше мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що кримінальні справи, збуджені відносно нього і колишнього губернатора Харківської області Михайла Добкіна, є прямою політичною помстою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен