Явка кримчан на референдум буде не менше 80 %, - Теміргалієв

У день Всекримського референдуму, 16 березня, в автономії відкриються 1204 виборчих ділянки, які працюватимуть з восьмої години ранку до десятої години вечора. На проведення голосування з бюджету АРК виділяється близько 11 мільйонів гривень.

Про це сьогодні повідомив перший віце-прем'єр-міністр АР Крим Рустам Теміргалієв на прес-конференції в Сімферополі.

«За попередніми даними, сьогодні близько 82 % кримчан підтримують вступ Республіки Крим до складу Російської Федерації. Ми переконані, що явка на референдум буде перевищувати 80 % - зараз достатня висока громадянська активність жителів автономії.

Виборчі дільниці працюватимуть з восьмої години ранку до десятої години вечора. Сьогодні вже почали свою роботу 27 територіальних виборчих комісій у всіх регіонах Криму. Ці тервиборчкоми формують 1204 дільничні комісії, які із завтрашнього дня приступлять до роботи», - зазначив Рустам Теміргалієв.

За його інформацією, вже повністю надруковані бюлетені для голосування - і перші десять територіальних комісій їх отримали, до кінця сьогоднішнього дня бюлетені будуть доставлені в інші тервиборчкоми.

«16 березня будь-який кримчанин, який досяг 18 років, з документами може прийти на виборчу дільницю і зробити свій вибір. Результати референдуму можуть бути визнані недійсними, якщо проголосує менше 50 % кримчан», - сказав перший віце-прем'єр-міністр АРК.

Він додав, що на проведення референдуму буде витрачено близько 11 мільйонів гривень з республіканського бюджету.

Нагадаємо, за інформацією голови Комісії з проведення референдуму Михайла Малишева, у Всекримському референдумі візьмуть участь близько двох мільйонів чоловік - жителів автономії та Севастополя.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating