ОБРЄ застосовує подвійні стандарти, - Теміргалієв

Організація з безпеки Ради Європи у своїй діяльності використовує подвійні стандарти, відмовляючись визнавати Всекримський референдум і незалежність республіки. Хоча ще декілька років тому ОБРЄ схвалила відділення Косово від Сербії на тих же підставах, що і автономія.

Про це сьогодні повідомив перший віце-прем'єр-міністр АР Крим Рустам Теміргалієв на прес-конференції в Сімферополі.

«Прозвучали заяви керівника ОБРЄ - міністра закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхалтера про те, що їх організація не приймає запрошення влади Криму на участь у моніторингу референдуму 16 березня. Він вважає проведення референдуму незаконним.

На жаль, ми повинні звинуватити ОБРЄ в застосуванні подвійних стандартів відносно республіки. Нагадаю, у липні 2010 року Міжнародний суд в Гаазі, коментуючи ситуацію з оголошенням незалежності Косово від Сербської Республіки, зазначив: ОБРЄ брала участь у референдумі і підтримала відповідне рішення. У кримської влади виникає очевидне запитання: коли керівництво ОБРЄ було право? Коли без запрошення центральної сербської влади взяла участь у моніторингу референдуму про незалежність Косово? Або коли не прийняла запрошення кримської влади на участь у моніторингу Всекримського референдуму без узгодження з Києвом?» - зазначив Рустам Теміргалієв.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating