Вселенський собор відбудеться через два роки

Всеправославний собор збереться в 2016 році. Таке рішення прийняли предстоятелі автокефальних помісних православних церков, що знаходяться зараз на Фанарі (район Стамбула ).

Підготовка до собору проходила більше тисячі років. Останній вселенський собор, визнаний Православною церквою, відбувся в 787 році в Нікеї. Серед тем, які будуть розглядатися на майбутньому соборі - « Календарний питання», «Перешкоди до шлюбу», «Значення посту і його дотримання сьогодні».

Тим часом Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил у своєму зверненні до православних віруючих сказав, що «ніхто з живучих зараз на Україні не повинна відчувати себе чужим у своєму рідному домі, на якій би мові він не говорив».

"Братство російського, українського та білоруського народів - реальність, вистраждана історією та багатьма поколіннями наших предків. Ця реальність, яка живе в наших серцях, повинна визначити наше майбутнє, і її не можна приносити в жертву миттєвим інтересам", - сказав у своєму зверненні Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating