Український омбудсмен: Україна програла інформаційну війну в Криму

Україна програла інформаційну війну в Криму і вже втратила можливість брати в ній участь . Про це в ефірі " 5 каналу " заявила уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

" У Криму, крім всіх військових дій, які там відбуваються , йде жорстка інформаційна війна , яку до пори до часу Україна програвала, а зараз Україна від неї просто відсторонили ", - сказала вона.

На думку Лутковської, у жителів Криму сьогодні немає джерела об'єктивної інформації про дії центральної влади України . Водночас, Валерія Лутковська не уточнюється в яких районах Криму проходять військові дії.

Нагадаємо, Верховна Рада Криму визнав нову владу України нелегітимною і взяв під власний контроль життя півострова. На сесії 6 березня в Криму було прийнято рішення про приєднання Криму до Росії в якості суб'єкта Російської Федерації. За це рішення проголосувало 78 депутатів з 81 присутніх .

Вчора, 11 березня, Автономна Республіка Крим і Севастополь опублікували спільну декларацію про свою незалежність від України. Таке рішення абсолютною більшістю голосів ухвалили депутати Кримського парламенту.

16 березня на півострові пройде народний референдум, на якому кожен житель зможе висловитися з приводу майбутнього статусу Криму. Якщо жителі півострова погодяться з рішенням ВР Криму, регіон оголосить себе незалежною державою і подасть прохання про входження до Росії. У кримському парламенті заявляють, що міжнародне законодавство підтверджує право на самовизначення і не забороняє незалежним державам входити до складу інших незалежних держав. Кримські депутати посилаються на правила ООН і прецедент Косово. Інформацію про будь що ведуться бойових діях на території півострова в Криму не підтверджують.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating