Шевченківський районний суд Києва залишив народного губернатора Губарева під вартою (ФОТО)

Шевченківський районний суд Києва залишив «народного губернатора» Донецької області Павла Губарева під вартою на два місяці. Як повідомила дружина Губарева – Катерина, «суд відійшов від раніше досягнутих домовленостей і не став випускати Павла Губарева під заставу, гроші на який ми з вами збирали всім світом. При цьому сума була внесена повністю і вчасно».

За її словами, справа проти Губарева перекваліфікована, і тепер його звинувачують в організації масових безладів. «По статті "Організація масових безладів" СБУ слід заарештувати всіх нинішніх представників київської хунти, але неофашистам сьогодні в Україні скрізь відкриті двері. А патріотам Донбасу лише кляп в рот і небо в клітинку!», - заявила Катерина Губарева.

Як повідомили активісти «Народного ополчення» в Донецьку, вони мають намір проводити мітинги до тих пір, поки їх вимоги про звільнення Губарева і про проведення референдуму не будуть почуті. «Якби ми спочатку не вийшли і не почали заявляти про себе, ситуація з часом би лише погіршувалася, і нинішня влада повністю подавила б російське населення Донбасу. Люди тут мають бути почуті. Всі знають, що на території Донецької області проживає безліч російських і російськомовних людей, і з їх точкою зору слід рахуватися», - говориться у заяві активістів.

Як повідомлялося раніше, в Донецьку декілька днів підряд проходять багатотисячні мітинги «Російська весна» з вимогою проведення референдуму, надання російській мові статусу державного і звільнення Павла Губарева.

Нагадаємо, що Павло Губарев був затриманий співробітниками СБУ 6 березня в Донецьку на конспіративній квартирі, після чого відразу ж відправлений до Києва. Після його затримання в місті почалися масові безлади, його прибічники намагалися звільнити свого лідера. Очікувалося, що його можливо звільнять під заставу у 80 тис.грн.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен