Харківський стадіон «Металіст» можуть повернути у власність місту

Покупець ОСК «Металіст» не виплатив повну вартість стадіону Харківській облраді. У зв'язку з цим облрада направила кілька претензій на адресу ТОВ «СК «Стадіон Металіст» – компанії, яка виграла конкурс з продажу стадіону. Про це 11 березня заявив на брифінгу голова Харківської облради Сергій Чернов. «Ми будемо діяти в правовому полі та захищати інтереси територіальної громади, якщо компанія не виконуватиме свої зобов'язання», – зазначив він.

Чернов повідомив, що є вірогідність, що ОСК «Металіст» повернуть у комунальну власність. При цьому, за його словами, повертати компанії вже отримані кошти не доведеться. «Це не передбачено законодавством. На сьогодні перераховано понад 100 мільйонів гривень», – підкреслив Чернов.

Він додав, що проблема зі стадіоном до цих пір не вирішена, бо не припиняються судові розгляди: «Суди тривають, пов'язують нам руки, щоб ми не могли вирішити проблему остаточно. Якщо компанія, яка перемогла в конкурсі, не виплатить всі належні засоби, будемо виставляти позови по неустійці та вимагати виконання умов договору».

ОСК « Металіст» був проданий 27 серпня 2013 р. за 674,522 млн. грн. ТОВ «СК «Стадіон Металіст», яке входить до структури ФК «Металіст», що належить голові наглядової ради ГК «ВЕТЕК» Сергію Курченко.

Згідно з договором купівлі-продажу, підписаним 30 серпня 2013 р., повна сума мала надійти протягом місяця від дня підписання договору. Вся сума, за винятком ПДВ (122 млн. грн.), залишається в обласному бюджеті.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating