Луганські шахтарі знову страйкують

Працівникам шахти «Марія-Глибока» ТОВ «Інтер-інвест вугілля» м. Первомайська Луганської області протягом двох місяців затримували зарплату. В результаті розлючені шахтарі вийшли на вулиці і вирушили до міськадміністрації Первомайська, вимагаючи від міського голови Б. Бабія допомоги в критичній ситуації.

 

Борис Бабій сказав, що мерія не має повноважень змушувати компанію «Стронг Груп Корпорейшн Лімітед» здійснити виплати робітникам. Одразу же були складені листи з проханням до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і народним депутатам щодо прискорення процесу повернення шахти «Марія-Глибока» до власності держави. Але на сьогодні позитивного результату все ще немає.

 

Це не перший страйк робітників Первомайського. Раніше 26 лютого шахтарі «Марії-Глибокої» вже проводили мітинг, вимагаючи погасити 75% заборгованості по зарплатах за січень. Інвесторна компанія вугледобувного підприємства «Стронг Груп Корпорейшн Лімітед» буквально залишила робітників на задвірках, відмовившись ліквідувати заборгованості по заробітній платі колективу. Фінансування подальших робіт в шахті було припинено. На сьогоднішній день, компанія заборгувала шахтарям близько 7 мільйонів гривень.

 

З п'ятниці 7 березня на шахті «Марія-Глибока» всі роботи зупинені, крім підтримання єдиною лави підприємства в належному стані.

 

Шахтарі мають намір боротися до кінця і відправитися в Луганськ, де розташований головний офіс «Стронг Груп Корпорейшн Лімітед». Там вони планують організувати протестну акцію. Точна дата акції поки невідома.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating