Кернес вважає кримінальні справи політичною помстою Авакова (ВІДЕО)

Кримінальні справи, відкриті відносно колишнього губернатора Харківської області Михайла Добкіна і мера Харкова, є прямою політичною помстою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це заявив Геннадій Кернес 11 березня в ході прес-конференції в Харкові.

Відносно Геннадія Кернеса висунуті звинувачення по статтях КК про загрозу вбивством і викрадання людей, екс-губернатора Михайла Добкина новоявлені українські власті звинувачують у сепаратизмі. За словами мера, кримінальні справи відносно його і М.Добкина тісно пов'язані. Г.Кернес підкреслив, що відкриваючи ці справи, «Аваков перегнув палицю».

Мер Харкова заявив, що не має наміру ховатися від слідства. 13 березня Г.Кернес поїде на допит до Генпрокуратури у супроводі співробітників Управління СБУ по Харківській області. «Якщо буде прийнято рішення обмежити мою свободу – нестиме цей тягар, але навколішки не стану», - підкреслив Кернес. Мер заявив, що має намір добиватися звільнення Добкина і вже звернувся із цього приводу до парламентської фракції ПР і багатьох впливових політиків і громадських діячів.

«Моїми головними адвокатами будуть харків'яни. Але якщо вони під час наступних виборів приймуть інше рішення – я їм не заважатиму», - заявив мер Харкова.

Нагадаємо, що 10 березня Михайло Добкін був відправлений до СІТУ СБУ в Києві, планувалося, що 11 березня буде прийняте рішення про запобіжний захід для екс-губернатора.

)

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating