Затримання Добкіна нагадує арешт екс-губернатора Кушнарева – Чернов

Затримання Михайла Добкіна нагадує арешт народного депутата, колишнього губернатора Харківської області Євгена Кушнарьова вісім років тому. Про це заявив голова Харківської облради Сергій Чернов. За словами Чернова, звинувачення в сепаратизмі в адресу Добкіна надумані, і екс-губернатор закликав лише до децентралізації влади, не ставлячи під сумнів кордони області і країни.

Генпрокуратура почала розслідування після виступу екс-губернатора Харківської області Добкіна 12 лютого в Харкові під час проведення круглого столу "Соціально-економічні і політичні процеси в кризисній для поста Україні". У наглядовому відомстві відзначають, що Михайло Добкін говорив про дії, спрямовані на створення «Новоросійського союзу».

Нагадаємо, що в червні 2005 року Євгену Кушнарьову, як одному з організаторів з'їзду в Сєвєродонецьку, також було пред'явлено звинувачення в сепаратизмі. Кушнарьова заарештували 17 серпня 2005 року по звинуваченню в перевищенні службових повноважень. Печерський районний суд Києва продовжив арешт на строк до 10 днів. Партія Кушнарьова «Нова демократія» у зв'язку із арештом свого лідера здійснила ряд політичних заяв і пікетів. Сам екс-губернатор під час перебування під арештом оголосив голодування. Після восьмиденного арешту Кушнарьов був випущений, а справа у вересні 2006 року була закрита за відсутністю складу злочину. У січні 2008 року Кушнарьов був убитий під час полювання в лісі під Харковом.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating