Донецький губернатор вже ладен проводити соцдослідження щодо статусу регіону

Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута вважає можливим проведення соціологічного дослідження серед жителів регіону, яке дозволило б вивчити думку донеччан щодо вирішення злободенних питань життєдіяльності області. Про це він заявив сьогодні в ході прес-конференції, відповідаючи на запитання журналіста про можливість проведення референдуму в Донецькій області.

Як підкреслив губернатор, сьогодні вкрай важливо побудувати свою роботу виключно в законодавчому полі, саме тому якщо проводити референдум, то він повинен відбутися на території всієї держави, а не окремо взятої адміністративно-територіальної одиниці, щоб це не суперечило чинному законодавству.

Тарута відзначив, що проведення соціологічного дослідження не суперечить чинному законодавству і дозволить регіональним властям більш детально дізнатися настрої мешканців регіону та їх ставлення до питань, які пропонувалися для обговорення на референдумі.

При цьому Тарута підтвердив, що риторика про проведення, так званого, регіонального референдуму сьогодні звучить від різних представників політичних сил.

Як повідомлялося раніше, в Донецьку декілька днів підряд проходять багатотисячні мітинги «Російська весна» з вимога проведення референдуму, додання російській мові статусу державного і звільнення Павла Губарева.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating