За допомогою харків'ян зоопарк зібрав більше 1 млн.грн.

Понад 1 млн грн вдалося зібрати Харківському зоопарку за вихідні дні за допомогою харків'ян, які відгукнулися на заклик допомогти з харчуванням для тварин.

Про це сьогодні, 11 березня, повідомив директор установи Олексій Григор'єв. Так, за цей час зоопарк відвідало майже 80 тис. чоловік, а виручка склала близько 940 тис. грн. Крім того, більше 200 тис. грн в якості благодійної допомоги передали приватні підприємці. Директор зоопарку подякував харків'янам за надану підтримку.

«Коли зоопарк опинився в біді, всі городяни, як один, висловили бажання допомогти. Харків'яни і фермери принесли і зерно, і овочі, і фрукти. Але підтримують нас не тільки жителі Харкова. Дзвонять харків'яни з Єрусалиму, Москви, Мюнхена, Сіднея, Торонто, Красноярська. Наприклад, завтра в Красноярську почнуть збирати кошти для допомоги зоопарку. Те ж відбувається в інших містах», - зазначив Олексій Григор'єв.

За його словами, ситуація з фінансуванням на сьогоднішній день не змінилася: міська влада зробила всі необхідні асигнування, але казначейство цих грошей - близько 800 тис. грн - поки не перерахувало.

Як повідомив Олексій Григор'єв, зібраних грошей зоопарку вистачить, принаймні, до кінця березня. Далі в зоопарку розраховують, що ситуація з фінансуванням зміниться і гроші з казначейства все ж надійдуть.

Більш точну інформацію про те, які продукти все ще необхідні, а які вже не потрібні, можна дізнатися на офіційному сайті Харківського зоопарку.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating