Неоацістскіе партії «Свобода» і «Правий сектор» в Криму заборонені

Верховна Рада АРК доручила Службі безпеки карати за заклики до насильства і заборонила Міністерству юстиції реєструвати в автономії організації неонацистського спрямування.

Про це повідомляє прес- центр Парламенту республіки.

На сьогоднішньому позачерговому засіданні Верховна Рада АРК ухвалила рішення про заборону в Криму профашистських партій та громадських організацій, в тому числі ВО «Свобода», організації «Правий сектор» та тих, що до нього входять - ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, УНА -УНСО, «Патріот України», «Карпатська Січ», а також «Братство» Дмитра Корчинського та інших - які несуть загрозу для життя і безпеки кримчан.

Службі безпеки АРК доручено виявляти та притягати до кримінальної відповідальності винних у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі і закликах до насильства. Міністерству юстиції АРК - не реєструвати кримські відділення неонацистських партій та організацій.

Депутати зазначили, що 5 березня 2014 Слідчий комітет Росії заочно пред'явив звинувачення лідеру « Правого сектору» Дмитру Ярошу за публічні заклики до тероризму і екстремізму. Кримінальну справу порушено і проти активіста «Правого сектора» Олександра Музичко за створення банди для нападу на українців, незгодних з режимом нового уряду і росіян. Обвинувачені оголошені в міжнародний розшук.

«У Криму обурені свавіллям, що панує в багатьох регіонах України в результаті дій бойовиків при повному потуранні самопроголошеної влади в Києві. Влада АРК вживає усіх заходів, щоб не допустити проникнення екстремістів на її територію. Викликають крайнє занепокоєння недавні заяви представників правоекстремістського угруповання «Правий сектор» про можливість відправки його активістів до Криму, оскільки це призведе до ескалації насильства на півострові», - підкреслили в прес-центрі Парламенту Криму.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating