Одесити збираються відсвяткувати 1 квітня, незважаючи на скасування Гуморини

Незважаючи на те, що традиційну Гуморину скасували, творчі колективи, громадські організації, прості одесити та гості міста вирішили все-таки відсвяткувати Міжнародний день сміху.

Міська влада не може заборонити людям веселитися і проводити якісь акції в такий день. На 1 квітня в Одесі заплановані численні концерти та заходи. Зокрема, стартує сезон першої Української ліги КВН, відбудеться четвертий Міжнародний фестиваль «Комедіада-2014» та виступ «Студії Квартал 95». Про це повідомив Дмитро Шпінарев, ведучий першої Української ліги КВН і один з організаторів Гуморини.

«Свято ми зробимо, але в меншому масштабі. Адже людям сміятися теж потрібно, не можна тільки драматизувати. Вірно, що скасували міські гуляння – люди, приїхавши з різних міст України, легко могли б влаштувати провокацію», – сказав Борис Барський, член Міжнародної академії дурнів.

Представники одеських турагентств вважають, що у зв'язку з відміною Гуморини істотно скоротиться приплив туристів, що негативно позначиться на міському бюджеті. «Гуморина – така якась акція перед літнім сезоном. Люди в усьому світі бачать, як у нас добре, весело і з задоволенням приїжджають відпочивати. Зараз ситуація може помінятися», – підкреслив Шпінарев.

Через ситуацію, яка склалася в Україні, одеську Гуморину, яку традиційно відмічали з 1 по 4 квітня, скасували. Це рішення ухвалили депутати Одеської міськради.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен