Питання Тимошенко не вирішитися до Вільнюського саміту

Питання Тимошенко не вирішитися до Вільнюського саміту

Лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов повідомив про те, що Верховна Рада України вже не встигає розглянути і вирішити питання лікування за кордоном екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко до Вільнюського саміту.

"Якщо йти суто за регламентом, то по тимчасовому чиннику ми не встигаємо. Хоча ще можемо встигнути, якщо наступного тижня розглянемо і потім, за скороченою процедурою поставимо питання у другому читанні", - сказав Єфремов. Можливо, також, застосування механізму розгляду питання Юлії Тимошенко прямо в залі. Але це може відбутися тільки через 30 днів: за умови, що законопроект не розглядається протягом місяця, який його подав депутат може наполягти на розгляді його прямо в залі засідань.

"Це буде правильно за законом. Але тут другий виникає питання: а що тоді робити? Якщо комітет не розгляне питання, то у нас відповідних голосів не вистачає... свідомо Вноситься законопроект, за який голосувати не будемо, припустимо, ми. Потім буде говоритися, що... не хочете йти в Європу. Це лукавство", - сказав Єфремов. Нагадаємо, розгляд питання про лікування Тимошенко за кордоном було перенесено на наступний пленарний тиждень., яка повинна відбутися 4 - 10 листопада.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен