Питання Тимошенко не вирішитися до Вільнюського саміту

Лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов повідомив про те, що Верховна Рада України вже не встигає розглянути і вирішити питання лікування за кордоном екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко до Вільнюського саміту.

"Якщо йти суто за регламентом, то по тимчасовому чиннику ми не встигаємо. Хоча ще можемо встигнути, якщо наступного тижня розглянемо і потім, за скороченою процедурою поставимо питання у другому читанні", - сказав Єфремов. Можливо, також, застосування механізму розгляду питання Юлії Тимошенко прямо в залі. Але це може відбутися тільки через 30 днів: за умови, що законопроект не розглядається протягом місяця, який його подав депутат може наполягти на розгляді його прямо в залі засідань.

"Це буде правильно за законом. Але тут другий виникає питання: а що тоді робити? Якщо комітет не розгляне питання, то у нас відповідних голосів не вистачає... свідомо Вноситься законопроект, за який голосувати не будемо, припустимо, ми. Потім буде говоритися, що... не хочете йти в Європу. Це лукавство", - сказав Єфремов. Нагадаємо, розгляд питання про лікування Тимошенко за кордоном було перенесено на наступний пленарний тиждень., яка повинна відбутися 4 - 10 листопада.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating