У Криму псують паспорта людям , щоб вони не могли взяти участь у референдумі

За повідомленням ресурсу forpost.su в місті Севастополь невідомі ходять по домівках, представляючись працівниками ізберкома, і псують людям паспорта, з метою не допустити їх до участі в референдумі 16 березня.

Цю ситуацію прокоментував голова Севастопольської міської виборчої комісії Валерій Медведєв. Він повідомив, що доручень ходити по будинках і переписувати дані виборців він своїм співробітникам не давав. Але й шахрайство такого виду він поки ні підтвердити, ні спростувати не має можливості.

Валерій Медведєв просив людей дотримуватися елементарної обережності і не піддаватися на провокації, перевіряти будь-яку нову інформацію і не довіряти стороннім. У разі, якщо з кимось сталося подібне, зневірятися не варто - проголосувати можна з будь-яким документом, де є фотографія і печатка.

«Прийде він з якимись іншими посвідченнями особи, де є фотографія та печатка, щоб він міг показати їх дільничної виборчої комісії. А про паспорт доповість, що з ним сталося. Він повинен бути в списках виборців», - пояснив Валерій Медведєв.

Як б не була суперечлива інформація про незнайомців, які псують паспорта, але на даний момент, в міграційну службу міста Феодосії, наприклад, звернулося не менше 150 осіб, які просили відновити зіпсовані паспорта, щоб встигнути взяти участь у референдумі.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating