Активісти у Луганську намагалися захопити телекомпанію «ІРТА» (ФОТО, ВІДЕО)

Будівля луганської телекомпанії «ІРТА» знову перейшла під контроль співробітників. На даний момент працівники намагаються навести порядок у приміщеннях, ремонтують двері.

Раніше журналісти «ІРТА» виступили із заявою, що невідомі люди вибили вхідні двері в будівлі телекомпанії, зайняли всі кабінети і вимагали від співробітників матеріали про захоплення будівлі Луганської облдержадміністрації 9 березня.

Вранці 10 березня народний депутат Олег Ляшко в соціальних мережах повідомив, що особисто затримав і доставив до міліції одного з організаторів проросійських демонстрацій і захоплення ЛОДА, депутата Луганської облради Арсена Клінчаєва. Тепер Клінчаєв розповів свою версію події.

Він був у будівлі ЛОДА, коли туди увірвалися люди, включаючи Ляшко. «На мене наділи наручники і малість попинали. Потім Ляшко почав говорити, яка я сволота, покидьок і негідник, що я сепаратист і всіх нас треба різати і вішати. Коли я спробував йому пояснити, що у нас є своя ідеологія і свої переконання, мені накинули куртку на голову, завели кудись через чорний хід. І поклали на асфальт. Потім вони дочекалися, коли під'їхала якась машина, мене туди завантажили і повезли. Хвилин 30 кудись їхали. По дорозі мені розповідали, хто я такий, і що мені за це буде. Далі розповіли, де в мене знаходиться моя дитина. Після чого їм хтось подзвонив і сказав повертатися назад. Ляшко ще хвилин п'ять розповідав, хто я такий, і пішов зі своєю командою, розстебнувши мені наручники», – сказав Клінчаєв. «Якщо тоді у мене не було пістолета, то тепер він у мене є. Він заряджений. Я застосую його не замислюючись», – підкреслив депутат.

Колишній народний депутат Володимир Ландик, якому належить телекомпанія «ІРТА», впевнений, що представники ЛОДА та силових структур не здатні контролювати ситуацію, що склалася. «Тут її сьогодні немає, влади. Є порожнеча, яка кимось заповнюється. Вона і була заповнена. Тут хоч наші нехай приїжджають і беруть владу, хоч німці. У підсумку приїхали росіяни. Там, де пустка, вона обов'язково буде чимось заповнена. А центральні органи влади у нас, по-моєму, досі святкують перемогу і ділять портфелі».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating