Харківське ополчення пікетує мітинг за участю Кличка (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 10 березня, до Харкова прибув лідер УДАР Віталій Кличко. По всій дорозі його поїздки містом стояли пікети з георгіївськими стрічками, прибічників Харківського ополчення.

Перший пікет зустрів його на вулиці Артема, біля місця проведення прес-конференції. Люди в жорсткій формі ставили питання про причетність Кличка до Євромайдану, до розпалювання фашистських настроїв в країні. Завдяки зусиллями міліції і охорони будівлі Кличка пройшов на прес-конференцію, але після неї з'ясувалося, що мітингувальники заблокували вихід з будівлі. У Кличку полетіли яйця, він зміг покинути приміщення лише через чорний хід.

Біля пам'ятника Шевченка пройшов мітинг прибічників Євромайдану, на якому виступив Кличко. Мітинг пікетували декілька сотень активістів Харківського ополчення, мітинги розділяють кордони міліції. Антифашисти стоять з плакатами «Немає Євросоюзу», «Стоп фашизму», «Росія – врятуй нас», скандують «Росія», «Беркут», «Кличко – фашист». Атмосфера вкрай напружена, сторони обмінюються образами і звинуваченнями, інколи в опонентів летять яйця, петарди і сторонні предмети.

Після того, як Кличка залишив мітинг, антифашистський мітинг рушив ходом від пам'ятника Шевченка до облдержадміністрації.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен