Аваков знову «почистив» міліцейське керівництво в регіонах, в тому числі і в Криму

В Україні знову перетасовки в міліцейському керівництві - звільнені від посад кілька керівників УМВС в регіонах. Знятий з посади і глава кримського главку міліції.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook написав, що, зокрема, звільнений з посади керівник міліції Криму Ігор Авруцький, а також його колеги в Одесі (Вершняк), у Черкаській області (Бойко), Рівненській (Чайка) та Закарпатській області (Турдай).

«Беручи до уваги суспільний резонанс, матеріали службового розслідування управління внутрішньої безпеки, консультації з органами місцевої влади, рапорти, що надійшли до міністерства, - прийнято рішення про звільнення з посад низки керівників УМВС на місцях, - пише Аваков. - Не стану публікувати імена тих, хто свого часу підтримував ці призначення, мотивуючи професійність призначуваних і суспільну необхідність таких кадрових рішень. Відповідальність все одно на мені. Просто скажу, високим політичним лобістам у тому числі - кожен з вас помилився, як і я. Тому - на тому поставимо крапку, зробимо правильні висновки, обмежимо спрагу кадрових політичних призначень».

Аваков повідомив, що в МВС створено спеціальну кадрову комісію, яка працює «поза емоційних і політичних компонент».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating