Тисячі харків'ян прийшли до зоопарку, щоб допомогти тваринам (ФОТО)

Після того як стало відомо, що тварини у Харківському зоопарку голодують, десятки тисяч харків'ян і гостей міста відгукнулися на заклик. Люди перераховували грошові кошти на рахунки зоопарку, купували вхідні квитки, приносили фрукти, овочі та інші продукти.

За словами касирів, тільки 8 березня зоопарк відвідали десятки тисяч людей. Очевидці відзначали, що черга до каси простяглася до кіноконцертного залу «Україна». «Чесно кажучи, не очікували. Все-таки наші харків'яни дуже свідомі та проявили таку турботу про наш зоопарк , про наших вихованців», – сказала культорганізатор Анна Саприкіна.

На офіційному сайті зоопарку розміщений список продуктів, принесених 8 березня, які встигли відсортувати і зважити. Зокрема, організація отримала: 6,5 т зернових, 5 т овочів, близько 2 т молочної продукції, 1 т круп, більше 3 т сіна, близько 800 кг м'яса, майже 1,5 т яблук і так далі.

Наступного дня, 9 березня, ситуація повторилася: до зоопарку знову прийшли тисячі людей, яким не байдужа доля тварин.

«Ми хочемо подякувати всім, хто відгукнувся на наш заклик про допомогу. Ми отримали велику кількість овочів, фруктів і інших продуктів, але тепер виникла проблема, як все це зберегти. Ситуація з необхідними продуктами на даний момент стабілізувалася. Якщо Ви все ще готові допомогти, то просто відвідайте наш зоопарк, купивши вхідний квиток (без продуктів) або перерахуйте кошти на наш офіційний банківський рахунок», – сказано в повідомленні на сайті зоопарку.

Дирекція Харківського зоопарку просить тих, хто хоче перерахувати гроші для допомоги тваринам, використовувати для цього тільки власні рахунки організації: «В останні дні різні люди і організації стали створювати рахунки для збору коштів з метою допомоги Харківському зоопарку. Цілком імовірно, що більшість з них робить це з щирим бажанням допомогти нам, однак контролювати цільове витрачання цих коштів ми не можемо. Якщо Ви хочете допомогти зоопарку грошовим переказом, будь ласка, переводьте гроші тільки на власні рахунки зоопарку, зазначені на нашому офіційному сайті!»

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating