Запоріжці звернулися за підтримкою до Путіна

Запоріжці звернулися за підтримкою до Путіна

9 березня в Запоріжжі на площі Леніна відбувся мітинг з вимогами референдуму і співпраці з Росією. Основними вимогами декількох сотень мітингувальників були проведення регіонального референдуму, розпуск Верховної Ради, ухвалення закону про російську мову як другу національну на всій території України.

Напередодні в Запоріжжі було прийнято рішення про створення так званого «Південно-східного фронту», куди увійдуть організації, які не підтримують легітимність влади, що діє. Очолити «Південно-східний фронт» вони запропонували Володимиру Рогову, що очолює «Слов'янську гвардію».

На запорізькому мітингу було прийнято звернення до президента Російської Федерації Володимира Путіна, в якому його попросили відреагувати на дипломатичному рівні на те, що відбувається. Якщо ж вимоги мітингувальників не будуть виконані, вони готові звернутися до голови російської держави з проханням ввести миротворчі війська на територію Запорізької області.

Нагадаємо, що в Запоріжжі вчора, 8 березня, пройшов ще один марш на знак єдності з Росією.

Зниклий раніше в Запоріжжі лідер організації «Слов'янська гвардія» Володимир Рогов 8 березня вийшов на зв'язок з близькими. За його словами, його утримували невідомі протягом двох днів, відібрали у нього ноутбук, особисті речі і гроші. Рогів пообіцяв повідомити подробиці, коли повернеться до Запоріжжя.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен