Крим піднявся: "Ми йдемо додому!" (ФОТО)

Тисячі людей вийшли в недільний день на підтримку референдуму про статус Криму. «Ми йдемо додому!», - скандують вони.

Мітинг на площі Леніна в Сімферополі зібрав 12 тисяч кримчан. Люди різного віку і національностей тримали прапори Криму і Росії, а також плакати з гаслами «З Росією в Криму - мир», «За майбутнє Криму разом з Росією», «Крим - за референдум». Загальний настрій людей був піднесеним, вони з готовністю відповідали на заклики виступаючих перед ними представників нової кримської влади.

На сцені перед людьми, виступали Голова Верховної Ради Криму Володимир Константинов, Голова Ради міністрів Криму Сергій Аксьонов, віце -прем'єр Рустам Теміргалієв, народний депутат України Віталіна Дзоз.

«Ми вчора приїхали з Москви з хорошими новинами. Братський народ Росії бере нас в свій склад. Ми станемо суб'єктом Російської Федерації. Все, що нам потрібно, це прийти 16 березня на Всекримський референдум. Так ми, нікуди не виїжджаючи, повертаємося на Батьківщину», - сказав присутнім зі сцени спікер Республіки Володимир Константинов.

У свою чергу Рустам Теміргалієв запевнив, що кримчан у разі приєднання до Росії, чекає підвищення пенсій і зарплат, прогресуючiй економічний розвиток , так як Російська Федерація готова допомагати кримчанам, інвестувати в Крим. Він також подякував Російську Федерацію за допомогу у важкий період і прагнення сприяти процвітанню кримського півострова.

Мітинг продовжився святковим концертом. Перед присутніми виступав ансамбль Пісні і танцю Червонопрапорного Чорноморського флоту Російської Федерації, хореографічний ансамбль "Кіммерія", вокальні виконавці .

Слід зауважити, що подібні мітинги на підтримку референдуму і приєднання Криму як суб'єкта федерації до Росії пройшли сьогодні в багатьох кримських містах, наприклад , в Ялті і Судаку.

Нагадаємо, 6 березня кримський парламент прийняв рішення про приєднання Криму до Росії та проведенні 16 березня загальнокримського референдуму, на який винесено два питання: про повернення півострову конституції 1992 року і про приєднання Криму до Росії.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating