Росія приготувала 40 мільярдів для Криму на 2014 рік

Після входження автономії до складу Росії пенсії і зарплати збільшаться в три рази, а на прикладі республіки Кремль покаже, як може розвиватися регіон за підтримки федерального центру .

Про це сьогодні заявив депутат Державної Думи, заступник голови Комітету з промисловості Павло Дорохін на прес-конференції в Сімферополі.

"Уряд Росії вже рарезервував в бюджеті великі кошти , тільки на цей рік це буде близько 40 мільярдів рублів - на підтримку і розвиток Криму. Насамперед, це стосується будівництва доріг, підтримки підприємств оборонопромислового комплексу, машинобудування, переробки, обслуговування кораблів Чорноморського флоту.

Ми передбачаємо чіткі заходи, ми (депутати Державної Думи - прим. nahnews ) обговорили шляхи підтримки конкретних підприємств. І я , як посадова особа, офіційно заявляю, що після Всекримського референдуму, після возз'єднання з Росією, буду зі свого боку особисто курирувати питання підтримки та розвитку цих підприємств ", - зазначив Павло Дорохін.

Він розуміє тривогу багатьох кримчан перед майбутнім, але заспокоює їх: Росія підтримає входження автономії до складу Федерації. У вівторок відбудеться засідання Державної Думи, на якому обговорять питання приєднання республіки до РФ у разі позитивного результату загальнокримського волевиявлення.

"На прикладі Криму ми хочемо показати, як може розвиватися економіка регіону за підтримки федерального центру. Зарплати і пенсії, порівняно з українськими, виростуть в два з половиною чи три рази, оскільки вони вийдуть на загальноросійський рівень", - підкреслив заступник голови Комітету з промисловості Держдуми.

Нагадаємо , раніше перший віце-прем'єр-міністр АРК заявив, що Росія готова інвестувати в автономію близько шести мільярдів доларів.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating