Більше 10 тис. осіб в Донецьку приймають в участь в мітингу на підтримку «народного губернатора» Павла Губарева (доповнюється, ФОТО, ВІДЕО)

Більше 10 тис. осіб в Донецьку приймають в участь в мітингу на підтримку «народного губернатора» Павла Губарева (доповнюється, ФОТО, ВІДЕО)

Більше 10 тис. осіб в Донецьку приймають в участь в мітингу на підтримку «народного губернатора» Павла Губарева. Мітингувальники тримають в руках українські і російські прапори, скандують вимоги об проведення негайних референдумів із визначенням статусу південних і східних регіонів. 

Близько 13.00 частина мітингувальників по вулиці Артема рушили у бік Донецької облдержадміністрації. Дорога не перекрита, міліція не перешкоджає пересуванню людей. Люди скандують «Тарута, виходь», «Губарев», «Референдум». Будівля адміністрації знаходиться під посиленою охороною міліції.

О 14.20 мітингувальники почали розходитися від облдержадміністрації, частина з них пішла на площу Леніна, де продовжився мітинг.

Як повідомлялося раніше, вчора, 8 березня, в Донецьку прошел так званий підготовчий мітинг, також на підтримку Павла Губарева. У нім взяло участь, по різних оцінках, від 3 до 5 тис. чоловік. Його учасники вимагали негайного звільнення Павла Губарева і проведення місцевих референдумів.

Нагадаємо, що Павло Губарев був затриманий співробітниками СБУ 6 березня, в Донецьку на конспіративній квартирі, після чого відразу ж відправлений до Києва. Після його затримання в місті почалися масові безлади, його прибічники намагалися звільнити свого лідера. Очікувалося, що його можливо відпустять під заставу у розмірі 80 тис.грн., але доки Губарев не вийшов на Свободу.

ВІДЕО:

Виступи на мітингу

Хода до облдержадмністрації

Виступ дружини Павла Губарева - Катерини

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...