У Маріуполі пройшов багатотисячний антифашистський мітинг (ФОТО)

Багатотисячний антифашистський мітинг пройшов сьогодні, 8 березня, в Маріуполі. Його учасники пройшли ходою від драмтеатру до пам'ятника Леніна, скандували "Референдум", "Губарев".

Основними вимогами мітингувальників були засудження діяльності в Україні націоналістичних радикалів, проведення референдуму щодо федерального устрою України, виразити недовір'я депутатам від Маріуполя, що підтримують вирішення нелегітимної влади, недопущення легалізації озброєних формувань націоналістичних груп Правого сектора, засудження планів щодо вступу України в НАТО. Крім того, учасники мітингу вимагали звільнення «народного губернатора» Донецької області Павла Губарева. У своїх виступах люди заявили, що не визнають влади «призначених олігархів, що спонсорують безлади в Києві», вимагають повернення великих підприємств Маріуполя в державну власність, припинення погроз звільнення з боку власників підприємств працівникам, що виражають свою позицію на мітингах.

Працівники комбінатів розповіли про «робочі збори», що проводилися в цехах, на яких керівники підприємства забороняють людям брати участь в антифашистських мітингах. Було зачитано лист від представників АР Крим до жителів Маріуполя, які відстоюють свої права.

Мітинг пройшов без інцидентів.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating