У Донецьку проходить мітинг на підтримку «народного губернатора» Павла Губарева (ФОТО, ВІДЕО)

В Донецьку проходить мітинг на підтримку «народного губернатора» Павла Губарева, який був заарештований СБУ 6 березня. Близько 2-3 тис. чоловік тримають прапори Росії, Компартії, плакати "Народ за референдум", "Донбас — Росія", скандують гасла на підтримку Губарева.

За словами заступника мера Донецька Роберта Доня, «нас намагаються роз'єднати з Росією брехливими заявами. Зараз місцеве населення залякують, люди просто хочуть, щоб їх почули! Ми київську владу не обирали! Вона нелегітимна!». Він повідомив, що донецька міліція відмовилася виконувати накази з Києва і перейшла на бік протестувальників.

Доня повідомив, говорячи про Губарева, що «ми ведемо переговори, робимо все можливе, щоб Губарева випустили, ми єдині і ми його не залишимо! Наша воля буде виконана! Ми житимемо так, як хочемо, а не так, як за нас вирішують!» Він повідомив, що зібрано близько 10 тис. підписів за звільнення Губарева.

Учасники мітингу повідомили, що «в Донбасі та за його межами існує штаб, сформований за мережевим принципом, але Губарев - наш голос і наш лідер! Навіть якщо так станеться, що він буде у в'язниці, боротьба продовжиться, але нікому буде направити народний гнів в конструктивне русло, і що буде далі я не знаю!».

За словами активістів, 9 березня в Донецьку повинен відбутися "мирний мітинг" проросійських сил, який збере більше учасників, а сьогодні - лише репетиція.

Нагадаємо, що Павло Губарев був затриманий співробітниками СБУ вчора, 6 березня, в Донецьку на конспіративній квартирі, після чого відразу ж відправлений до Києва. Після його затримання в місті почалися масові зіткнення, його прибічники намагалися звільнити свого лідера.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating