У Харкові пройшов мітинг «Російська весна» (доповнюється, ВІДЕО, ФОТО)

В Харкові на площі Свободи зібралося декілька тисяч чоловік на проросійський мітинг «Російська весна». Люди тримають прапори Росії, України, Компартії, гасла «Союзу братських народів бути», «Харків за легітимну владу», "Фашизм не пройде", "Південний Схід, ми разом", "Курс – федерація", "Росіяни – наші брати", "ЗМІ України – брехуни", "Ми підтримуємо Крим", "Геть олігархів і націоналістів", "Референдум", між виступами скандують «Харків вставай», «Росія».

Промовці різко критикують київську владу, закликають звернутися до Росії за допомогою. За їх словами, штурм Харківської облдержадміністрації 1 березня здійснили не приїжджі, а харків'яни.

Мітингувальники вимагають проведення в Харкові референдуму 16 березня, в ході якого «потрібно визначитися, — ми з Росією або Європою». Також було запропоновано виплатити компенсації сім'ям постраждалих міліціонерів і припинити політичні переслідування тих, хто брав участь в штурмі ХОДА 1 березня. За словами активістів, вони не мають наміру штурмувати адміністративні будівлі.

Біля будівлі Харківської облдержадміністрації в 10 рядів стоять міліціонери з щитами. Поки обстановка на площі спокійна.

Близько 14.00 мітинг закінчився. Його учасниками було прийнято рішення зібратися 16 березня на площі Свободи і прямо на площі провести референдум. Після цього близько тисячі чоловік підійшла до ХОДА і вимагають зустрічі з губернатором Ігорем Балутой.

Нагадаємо, що починаючи з 23 лютого в Харкові регулярно проходять мітинги Антимайдану. 1 березня масовий мітинг закінчився штурмом ХОДА, в результаті якого будівлю звільнили від активістів Євромайдану.

 

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/P72xPb5jtKc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен