Депутат Держдуми Пушков: «Мета «евромайдана» та ж, що і в 2004 році: звалити Януковича»

Депутат Держдуми Російської Федерації, глава комітету з міжнародних справ Олексій Пушков вважає, що мета «евромайдана» - змістити нинішнє керівництво України і привести до влади опозицію, орієнтовану на Захід.

«Справжня мета нового майдану в Києві - та ж, що в 2004: звалити Януковича і привести до влади прозахідну опозицію. Сил на це не шкодують. У 2004-му майдан у Києві привів до влади Ющенка і помаранчевих, які обвалили економіку. Новий майдан потребує альянсу з ЄС. Це викличе новий обвал», - написав Пушков в мікроблозі в Twitter.

Депутат вважає, що на Україну тисне зовсім не Росія, а Євросоюз і назвав лицемірами лідерів ЄС, які звинувачують в цьому Росію.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет Міністрів України призупинив процес євроінтеграції України, мотивувавши своє рішення необхідністю розвитку економічних відносин з Росією та СНД. Таке рішення викликало акції протесту в Києві та інших регіонах України. 24 листопада у Києві масовий протест проти зриву асоціації з ЄС зібрав, за деякими даними, більше 100 тисяч чоловік.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating