Нова канатна дорога запрацює у Харкові в травні

Нова канатна дорога запрацює у Харкові в травні

Запустити реконструйовану канатну дорогу у Харкові планують у травні. Про це сьогодні, 7 березня, повідомив заступник директора з розвитку Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького Андрій Шаптала.

За його словами, на канатній дорозі з'являться 134 нові криті кабінки зі склопластику, виготовлені в Дніпропетровську. Вони будуть жовтого, червоного, зеленого і синього кольорів. Першу партію - 34 кабінки - уже доставили до Харкова.

«Я сподіваюся, що до 1 травня ми зможемо повністю укомплектувати дорогу, або хоча б на 90%. І в цьому сезоні вже зможемо порадувати жителів красивими, зручними і більш комфортабельними кабінками», - повідомив Андрій Шаптала.

За його словами, ціни на квиток не підвищаться. У той же час в парку планують збільшити прибутковість канатної дороги за рахунок поліпшення якості послуг і залучення більшої кількості відвідувачів.

Керівник ремонтних робіт канатної дороги Микола Коваленко зазначив, що зараз виконано 80% запланованих робіт: уже прокладені нові канатні шляхи і замінена тягова система. Зараз робітники продовжують ремонт посадочних станцій. Повну реконструкцію підвісної дороги закінчать до кінця року.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен