У Донецьку заарештований « народний губернатор » Губарєв . Місто відреагував масовими заворушеннями (ФОТО , ВІДЕО)

Вчора , 6 березня, в Донецьку співробітниками СБУ був заарештований командир «Народного ополчення Донбасу», « народний губернатор» Донецької області Павло Губарєв. За інформацією його прихильників, він був заарештований під час прес -конференції на конспіративній квартирі в Донецку.

Крiм того, стало відомо, що міліція затримала в місті 70 осіб, які кілька днів тому зайняли будівлю обласної адміністрації на знак протесту проти призначення з Києва на пост керівника регіону Сергія Тарути.

Одразу після арешту Губарєва більше 200 осіб пікетували будівлю Управління СБУ в Донецькій області з вимогою звільнити Губарєва. Люди вимагали "показати їм Пашу" і скандували " Росія!". Міліцію і співробітників СБУ вони звинуватили у продажності. Співробітники правоохоронних органів почали відтісняти мітингувальників від будівлі СБУ по проспекту Миру. У результаті був заблокований рух по вулиці Щорса. Потім правоохоронці відсунули протестуючих до вулиці Університетська, де ті зупинили рух транспорту. Деякі з протестуючих кидалися під колеса і спробували розхитати троллейбуси.

Пiсля того, як співробітник СБУ повідомив пікетуючих, що Губарєв вже в Києві, вони заблокували автобус, в якому, за їх інформацією, перебував «народний губернатор», і змусили його відкрити. Самого Губарєва там не було, мітингувальники звільнили його прибічників.

Сегодня, 7 березня, заворушення в місті тривають. За інформацією активістів, мітингувальники розгойдують тролейбуси і намагалися захопити вишку в аеропорту « Украероруху ».

Нагадаємо, що Павло Губарєв просив президента Росії ввести до Донецької області війська. Губарєв заявляв, що 8-9 березня він збере 100-тисячний мітинг в центрі Донецька, щоб обрати тимчасову обласну адміністрацію і звернутися до Російської Федерації за підтримкою.

1 березня на мітингу в Донецьку Губарєва обрали "народним губернатором", після чого він пред'явив обласним та міській владі ультиматум, в якому зажадав не визнавати владу в Києві, а його самого вважати єдиною законною владою в області.

У цьому статусі він двічі організував захоплення будівлі Донецької обласної ради та облдержадміністрації. У четвер вранці правоохоронці звільнили адміністративну будівлю від проросійських активістів, після чого з'явилася інформація про затримання Павла Губарева. Тоді ця інформація не підтвердилися.

Служба безпеки України пред'явила Павлу Губарєва звинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу України - «за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України ), та ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд)».

 

ВІДЕО:

Губарєва затримали у Донецьку

 

Слідчі дії в квартирі Губарева

 

 

Штурм автобуса СБУ прихильниками Губарєва

 

Хода у пiдтримку Губарева

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating