У Севастополі створюють свій військкомат

У Севастополі створюють свій військкомат

Голова Координаційної ради з організації Севастопольського міського управління із забезпечення життєдіяльності Севастополя Олексій Чалий підписав розпорядження про військовий облік.

У тексті розпорядження говориться, що в місті створюється тимчасовий пункт обліку та відправки військовослужбовців та членів їх сімей.

«На тимчасовий пункт обліку та відправки покласти такі завдання:

- Тимчасовий облік прибувають військовослужбовців;

- Організація відправки військовослужбовців та членів їх сімей до обраного місця проживання;

- Виплату соціальних допомог військовослужбовцям, які проживають на території Севастополя», - йдеться в документі.

Крім того, військовослужбовців поставлять на грошове забезпечення.

«Для військовослужбовців за призовом, відбувають за межі Севастополя, забезпечити доставку до обраного місця проживання та видачу компенсації на харчування у розмірі 100 гривень на добу.

Для військовослужбовців за контрактом, відбувають за межі Севастополя, забезпечити доставку до обраного місця проживання їм і членам їхніх сімей, а також одноразову компенсацію в розмірі 4000 гривень.

Для військовослужбовців за контрактом, які проживають на території Севастополя і бажають залишитися на території Севастополя, забезпечити постановку на облік і виплату протягом трьох місяців допомоги у розмірі 2000 гривень на місяць з часу набрання чинності даної постанови. Протягом цього часу військовослужбовцям буде надана можливість визначитися з вибором місця служби.

Для військовослужбовців за призовом, що проживають на території Севастополя, забезпечити постановку на тимчасовий військовий облік за місцем проживання».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...