У Донецьку арештований « народний губернатор » Губарєв . Місто відреагував масовими заворушеннями (ФОТО , ВІДЕО)

Вчора , 6 березня, в Донецьку співробітниками СБУ був заарештований командир «Народного ополчення Донбасу» , « народний губернатор » Донецької області Павло Губарєв . За інформацією його прихильників , він був заарештований під час прес -конференції на конспіративній квартирі в Донецке.

Крiм того , стало відомо , що міліція затримала в місті 70 осіб , які кілька днів тому зайняли задні обласної адміністрації на знак протесту проти призначення з Києва на пост керівника регіону Сергія Тарути.

Сразу після Губарєва більше 200 осіб пікетували будівлю Управління СБУ в Донецькій області з вимогою звільнити Губарєва . Люди вимагали " показати їм Пашу " і скандували " Росія ! " . Міліцію і співробітників СБУ вони звинуватили у продажності . Співробітники правоохоронних органів почали відтісняти мітингувальників від будівлі СБУ по проспекту Миру . У результаті був заблокований рух по вулиці Щорса. Потім правоохоронці відсунули протестуючих до вулиці Університетська , де ті зупинили рух транспорту. Деякі з протестуючих кидалися під колеса і спробували розхитати троллейбуси.

Пiсля того , як співробітник СБУ повідомив пікетуючих , що Губарєв вже в Києві , вони заблокували автобус , в якому , за їх інформацією , перебував « народний губернатор » , і змусили його відкрити . Самого Губарєва там не було , мітингувальники звільнили його сторонніков.

Сегодня , 7 березня, заворушення в місті тривають. За інформацією активістів , мітингувальники розгойдують тролейбуси і намагалися захопити вишку в аеропорту « Украероруху ».

Нагадаємо , що Павло Губарєв просив президента Росії ввести до Донецької війська. Губарєв заявляв , що 8-9 березня він збере 100-тисячний мітинг в центрі Донецька , щоб вибрати тимчасову обласну адміністрацію і звернутися до Російської Федерації за поддержкой.

1 березня на мітингу в Донецьку Губарєва обрали "народним губернатором " , після чого він пред'явив обласним та міській владі ультиматум , в якому зажадав не визнавати владу в Києві , а його самого вважати єдиною законною владою в області.

У цьому статусі він двічі організував захоплення будівлі Донецької обласної ради та облдержадміністрації. У четвер вранці правоохоронці звільнили адміністративну будівлю від посіли проросійських активістів , після чого з'явилася інформація про затримання Павла Губарева . Тоді ця інформація не подтверділась.

Служба безпеки України пред'явила Павлу Губарєва звинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу України - « за ознаками вчинення злочину , передбаченого ч.1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) , ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України ) , та ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) ».

ВІДЕО:

Губарєва затримали у Донецьку

 

Слідчі дії в квартирі Губарева

 

Штурм автобуса СБУ прихильниками Губарєва

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating