Михайло Добкін заявив, що не кине харків'ян

Колишній голова Харківської облдержадміністрації сьогодні, 7 березня, дав прес-конференцію біля будівлі Харківської обласної прокуратури. Він заявив, що нікуди не збирається виїжджати і не кине місто та харків'ян.

Нагадаємо, глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що вночі 7 березня Добкін прилетів до Харкова чартерним рейсом і, порушивши низку законів при проходженні прикордонного контролю в аеропорту, зник у невідомому напрямку. Після цього прикордонна служба, СБУ і МВС приступили до його пошуку.

«Вночі о 00:15 прибув чартерний рейс з Москви до Харкова. При проходженні паспортного прикордонного контролю Михайло Добкін і його охоронець Роман Копилов були зупинені офіцером прикордонної служби. Офіцер, перевіривши документи, звернувся до Добкіна: «Хвилиночку почекайте, треба дещо прояснити». У відповідь Добкін у супроводі охоронця, кинувши паспорта, не коментуючи свої дії, несанкціоновано, бігом прорвався через пункт прикордонного контролю прикордонників, спішно сів в автомобіль і зник у невідомому напрямку», – зазначив Аваков.

Раніше в.о. президента України Олександр Турчинов звільнив Михайла Добкіна з посади харківського губернатора і призначив на його місце Ігоря Балуту.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating