У Москві кримська делегація обговорила питання проведення референдуму

Сьогодні, 7 березня, представники кримського парламенту зустрілися зі спікером Державної думи Росії Сергієм Наришкіним. Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради АРК.

У рамках робочого візиту сторони обговорили організаційні питання з проведення загальнокримського референдуму про статус автономії, а також обговорили готовність Росії прийняти ще один суб'єкт федерації.

Як зазначив спікер кримського парламенту Володимир Константинов, рішення про проведення референдуму - «це не політичний хід, а вимушений захід, реакція на ситуацію,  що склалася в Україні і спроба захистити автономію».

У свою чергу, спікер Державної Думи Російської Федерації Сергій Наришкін повідомив, що Росія з повагою поставиться до вибору кримчан з визначення статусу півострова: «Ми з повагою поставимося до історичного вибору населення Криму і підтримаємо вільний і демократичний вибір населення Криму і Севастополя», - зазначив Сергій Наришкін.

До складу кримської делегації також взяли участь заступник голови парламенту автономії Сергій Цеков, члени Президії Верховної Ради Криму Костянтин Бахарєв і Володимир Кличников.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен