Крим запросить на референдум міжнародних спостерігачів

Крим запросить на референдум 16 березня міжнародних спостерігачів, насамперед з РФ. Про це повідомив сьогодні глава Верховної Ради Криму Володимир Константинов, відповідаючи на питання ІТАР -ТАСС.

"Проти спостерігачів ми не заперечуємо, в першу чергу, з РФ", - сказав він.

У той же час він відзначив, що досвід 1992 року, коли приймався статус Автономної республіки Крим, показує, що західні спостерігачі не виявляють об'єктивності. Константинов також нагадав про угоду від 21 лютого 2014 між президентом Віктором Януковичем і українською опозицією, яка була зірвана. "Тому я зі скепсисом ставлюся до таких спостерігачів", - сказав він.

Спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко, в свою чергу, пообіцяла сприяння російської сторони в підготовці, зокрема, місії спостерігачів за референдумом. "Росія сформує групу спостерігачів і запросить колег з інших країн", - сказала вона.

Напередодні Верховна Рада Криму прийняла принципове рішення про входження до складу Росії в якості суб'єкта РФ. Референдум в Криму з цього питання призначено на 16 березня. На голосування виноситься два питання: 1. Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта РФ ? 2. Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України ?

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating